Az alsó tagozatos diákok idén a Velencei-tónál vendégeskedtek. A három nap nagyon jól telt.Szerveztünk hajókirándulást,az Akvárium házban megismerkedtünk a tó halállományával. Városfelfedező sétán Velencét és  Kápolnásnyéket ismertük meg.A helytörténeti múzeumban kézbe vehettük a különleges  ásványokat, kovácsoltunk patkót régi kovácsműhelyben. Harmadik nap fagyiztunk, és indultunk Dinnyésre a várparkba , ahol csoportmunkában lovagi tornán vettünk részt.


Az erdei iskolában megtapasztaltuk, hogy nem csak az iskolában , de kirándulások alkalmával is nagyon jól érezzük magunkat így százhuszan együtt.  
                                  
Alsós tanítónénik

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott