A TANÉV RENDJE A 2016/2017-OS TANÍTÁSI ÉVRE

Dátum

Esemény

szeptember 1.

Évnyitó ünnepség

DÖK képviselők választása

szeptember 5.

1. osztályosok szülői értekezlete

szeptember 9.

Nyelvparádé

szeptember 12-15.

Szülői értekezlet 2-8. o. 

szeptember 15.

Tanmenetek, nevelési terv, munkatervek leadási határideje

Naplók kitöltése

Szakkörök indítása

Tantermek dekorálása

szokásrend kialakítása

Őszi tanulmányi kirándulások szervezése

szeptember 16-18.

Szüreti mulatság a faluban

szeptember 22.

Napközis munkatervek leadása

szeptember 30.

Statisztikai adatok leadása, tanulói nyilvántartás, anyakönyv, osztálynapló egyeztetése (új és távozó tanulók)

szeptember 30.

Az elsős és ötödikes, valamint az új tanulók anyakönyveinek megnyitása

október 3.

Fogadóóra

október 6.

Aradi vértanúk emléknapja

(testvérosztályok)

október 10.

Difer mérés 1.o.

október 15.

(szombat)

Munkanap: október 31. ,hétfői munkanapot dolgozzuk le

október 14.

Bolyai matematika csapatverseny

október 20-27.

Csereüdülési program:

Gaidorf - Budajenő

október 21. és 23.

1956-os forradalomról való megemlékezés

iskolai

falusi

október 28.

Difer mérés névsora az 1. o.-ban

október 28.

(péntek)

Szünet előtti utolsó tanítási nap

nov. 2. – nov. 4.

ŐSZI SZÜNET

november 7. (hétfő)

Szünet utáni első tanítási nap

 

Mindenszentekről való megemlékezés (osztályszinten)

november 11.

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

november 14-17.

Szülői értekezletek 1-8.

november 23.

Adventi koszorúkészítés

november 25.

Bécsi adventi vásár

december 4.

Advent második vasárnapja

Gyertyagyújtás

december 6.

Mikulás

december 13.

 

Luca nap, az óvodások fogadása

december 13-15.

Luca napi vásár: sütivásár

december 20.

(reggel 8 óra)

Karácsonyi műsor

december 21. szerda

1. Zöldnap

december 20. (kedd)

Szünet előtti utolsó tanítási nap

december 22. – január 2.

TÉLI SZÜNET

január 3. (kedd)

Szünet utáni első tanítási nap

január 9. – április 30.

Fittségi mérés

január 18.

A szöveges értékelés leadása 1 o. – 2.o.

január 16-18.

Belső mérés:

2. o. olvasás

3-4.o. szövegértés

6-8. o. szövegértés, matematika, német

január 20.

Az első félév utolsó tanítási napja

január 23.

A magyar kultúra napja

(osztályszintű projekt)

január 23-24..

Alsó, felső tagozat osztályozó értekezlet

január 27.

Bizonyítványosztás az első órában

február 24. (péntek)

Farsang

február 3. (péntek)

Félévi nevelőtestületi értekezlet

 

február 6-9.

Szülői értekezlet

február 24.

A kommunizmus áldozatainak emléknapja

(5-8.o.)

február 17.

Zrínyi Ilona matematika verseny

március 6.

Fogadóóra

március 14- 15.

Nemzeti ünnepről való megemlékezés (iskola -falu)

március 16-17.

2-3. Zöldnap

március 29.

A költészet napja alkalmából szavaló- és prózamondó verseny

április 5.

Az óvodások látogatása

április 12.

Alkotónap

április 12.

(szerda)

A szünet előtti utolsó tanítási nap

április 13. – április 18.

TAVASZI SZÜNET

április 19.

4. Zöldnap

április 20.

A szünet utáni első tanítási nap

április 20.

Holokauszt világnap (osztályszintű megemlékezés 5-8.o.)

április 22.

Föld világnapja

április

Kitelepítés műsor

május 1.

Majális a faluban

május 8-12..

Anyák napja

május 2-5.

Szülői értekezlet

május 17.

Idegen nyelvi mérés: német 6. és 8. o.

alsó: május 24-26.

felső: május 31 – június 2.

Erdei iskolák

május 24.

Országos kompetenciamérés 6., 8.o.

május 29-31.

Belső mérés:

1.o. olvasás, írás

2-3.o. helyesírás, matek

4.o. szövegértés, matek

5-7.o. szövegértés, matek, német

június 4.

Nemzeti Összetartozás Napja (projektnap)

június 14 (szerda).

5. Zöldnap

DÖKNAP

június 15. (csütörtök)

Utolsó tanítási nap

június 6-7.

Alsós és felsős osztályozó értekezlet

június 16.

Ballagás, évzáró:

péntek 17h

június 26. (hétfő)

Év végi nevelőtestületi értekezlet

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott