Az idei évnyitó különleges volt. Legalábbis a családunk életében. Júniusban becsuktuk magunk mögött az óvoda kapuit, és most szeptember 1-ével kinyitottunk egy újat. Ez a nap minden gyerek és szülő számára fontos volt és egyedi. Mindenki örült, és mindenki másnak.

8 órakor becsengettek. A tornaterembe is, ahol a többi diákkal együtt főként a leendő 1. osztályosok, és szüleik izgultak, mi minden újat hoz majd az idei tanév.

Rainer Ferencné igazgató asszony köszöntötte az új tanévet, és sorolta el a változásokat, újdonságokat. Harkai Gábor atya megáldotta ezt az esztendőt is.

Az első osztályosok a nyáron megtanult verset - Matos Maja: Elsős leszek c. versét, hisz én is tudom, mert ezerszer elszavaltuk a nyár folyamán - adták elő egy kis körjátékkal fűszerezve, majd hivatalosan is iskolánk polgárává avatta őket az igazgatónő.

Kívánunk az idei tanévben mindenkinek örömöt és erőt, kitartást, és szorgalmat, sikert, élményeket és rengeteg új kalandot és mókát!

Pappné Polacsek Orsolya