Szeptember 22-én, pénteken a második és hatodik osztályosok együttesen ellátogattak a Budakeszi Vadasparkba. Indulás előtt azonban rendkívüli természetismeret órán vett részt a két osztály.

Különleges volt ez azért, mert a hatodik osztályos gyerekek tartották az órát, kiselőadásokkal, az általuk készített tablókkal mutatták be a  vadasparkot, illetve az ott élő állatokat. Nagyon értékes előadást tartott Csuti Áron, Fél Dani és Skapér Zsóka.

A vadasparkba érve már az időjárás is vidámabb arcát mutatta, még a nap is kisütött. A gyerekek nagyon élvezték, hogy egészen közelről megfigyelhették az állatokat, simogathatták őket, illetve természetesen készültek közös fotók is.
Azt gondolom, hogy  kellemes, igen tartalmas napot töltöttünk el az állatok közeli birodalmában.

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott