Kedves Szülők!

Így az ünnepek közeledtével öröm másoknak is örömet szerezni. Biztosan akad otthon kinőtt ruha, feleslegessé vált játék, használati tárgy, amire már nincs szükség, de másnak a karácsony szellemét idézné, az emberi jóságot, és szeretet. Ami igenis létezik a Földön, nálatok is otthon, a családban; osztható, adható, kapható.

A gyűjtést a gyergyószentmikósi Szent Anna Gyermekotthon 3-15 éves kis lakóinak szervezzük. Ferenczi Annamária személyesen adja át az adományokat, így biztosan oda kerülnek, ahol szükség van rájuk, és örülnek nekik. Bízom benne, hogy sokakban megmozdít valamit az adakozás öröme, hogy tesz valami jót, mert lehet, hogy nekünk van, de másnak sajnos nincs. Viszont mi tehetünk afelől, hogy nekik is legyen egy boldog, örömteli karácsonyuk.
Az adományokat akár névvel (akinek szánjátok) feliratozva, akár a konkrét tartalmat feltüntetve folyamatosan várjuk a Budajenői Általános Iskola titkárságára legkésőbb december 8-ig.

A Jézuskának írt leveleket itt találjátok: