Ez az előadás szerintünk nagyon hasznos volt, mert ráébresztett a világ veszélyeire, hogy mit szabad és mit nem. A saját életedről te magad dönthetsz, hogy melyik utat választod. Felhívta a figyelmünket arra, hogy a drogok a hétköznapi életben is mindenhol megtalálhatóak. A sorsod a te kezedben van.


Plés Boglárka és Szabó Luca

 

Nagyon tanulságos volt az előadás, mert egy tapasztalt rendőrnő tartotta, aki már találkozott hasonló esetekkel, és azokat mesélte el nekünk. Számunkra érdekes volt, mert lassan már aktuális a téma az életünkben. Színes és érdekes prezentációval kísérte az előadást, bemutatva a drogok által okozott károsodás folyamatát. Kérdéseinkre is választ kaphattunk, néha képek formájában. Megtudhattuk azt is, hogy a drogokat többféleképpen lehet megtalálni és bevenni. A kábítószer hatása alatt lévő emberek nincsenek maguknál, így bármire képesek. Éppen ezért igyekeznek megvédeni minket és szervezetünket is ezektől a káros dolgoktól. Elhangzott egy mondat amely létfontosságú is lehet: „Az életed a te kezedben van, te döntöd el, hogy melyik utat választod!”

 

Bárány Réka és Meregyán-Tóth Zsófia

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott