Tehetséges fiatalok rajzaiból, festményeiből nyílt kiállítás a Gazdagréti Közösségi Ház galériájában.  A főként 18 év alatti kis művészek közül a legfiatalabb Kókai Boglárka, a Budajenői Általános Iskola 5.a osztályos tanulója.

A kiállítást Várkonyi György grafikus, a lányok grafika tanára nyitotta meg február 23-án. Bogi két évig a Kiss Zenede festészet szakán tanult, múlt évtől Várkonyi György és Hegyaljai Tünde népi iparművész tanítja, segíti munkájában. Holub Holda, Kókai Boglárka, Németh Luca, Simon Anna, Szabó Csenge, Szabó Panna és Varga Evelin műveit március 19-ig láthatjuk a Rét Galériában. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik a jövőben is! 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott