Mint minden évben, idén is megrendeztük iskolánkban a Regionális Német Nemzetiségi vers-és prózamondó Verseny alsós elődöntőjét, amelyen nyolc diák vett részt. Örömmel hallgattuk, hogy mennyire lelkesen és gyönyörűen szavaltak. Közülük négyen jutottak tovább a regionális döntőbe, melyet Budaörsön rendeztek meg. Ezúton gratulálunk minden résztvevőnek, és további szép eredményeket kívánunk nekik. Reméljük, jövőre még több diákot köszönthetünk a versenyen.

Az iskolai verseny eredményei:

I. kat.:

  1. hely: Heim Anna 1.b 
  2. hely: Kertész Zalán és Kókai Anna 1. a

II. kat.:

  1. hely: Telegdi Johanna 3.b
  2. hely: Vingelmann Nóra 3.b

III. kat

  1. Jeck Viktória és Vermes Anna 4.b
  2. Olasz Kamilla 4.b


Ezúton köszönöm kollégáimnak a felkészítést, és a szülőknek a támogatást és a segítséget!

Pappné Polacsek Orsolya
némettanár

       

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott