Idén tavasszal is megrendezésre került a Regionális Német Nemzetiségi Énekverseny a biatorbágyi Faluházban. A versenyre egész Pest megyéből érkeztek nemzetiségi iskolában tanuló diákok, többek között Vecsésről, Budaörsről, Dunaharasztiból és természetesen Biatorbágyról is. A délelőtt folyamán színvonalas produkciókat hallgathattunk meg kórus, kis csoport és duó kategóriákban.

Idén először iskolánk német nyelvű kórusa is indult a versenyen. A kis csoportos kategóriában kórusunk bronz minősítést szerzett, ami nagyon szép eredmény. A kórus tagjai: Szabó Dalma, Szilágyi Eszter (7.a), Demeter Vivien, Csereklyei Zsófia, Kovács Leonetta, Kovács Maja, Omray Fanni (8.a), Kaiser Dorina (8.b). Felkészítő tanár: Pappné Polacsek Orsolya

  

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott