Iskolánk első osztályosai országos bajnokságot nyertek!

Május 12-én, Székesfehérváron rendezték a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége által meghirdetett Kosárpalánta bajnokság országos döntőjét. A területi bajnokság legeredményesebb csapatai nyertek ide meghívást. Óriási sikernek éltük meg, hogy idáig eljutottunk, és megtiszteltetésnek vettük, hogy olyan nagy hírű, neves vetélytársakat kaptunk, mint Sopron, Várpalota, Marcali és Agárd.

A gyerekek lelkesedésének, gyorsaságának, ügyességének meglett az eredménye: mindenkit maguk mögött hagytak, a nyolc versenyszámból hatot megnyertek, kettőnél pedig második helyen értek be.

Az érem átadás után még egy öröm ért bennünket; Magyarország egyetlen NBA-s játékosával, Dávid Kornéllal is készíthettünk egy közös fotót.

A szülők fantasztikusak voltak: minden alkalommal, hónapról hónapra jöttek, drukkoltak, támogatták a csapatot! Köszönjük!