Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy ismét meghirdettük iskolakezdési akciónkat, a Sulikártya 2018 kedvezményt!

Ezzel a lehetőséggel iskolaszereket lehet 10% kedvezménnyel vásárolni 2018. június 1. és augusztus 31. között az ország bármelyik Pátria szaküzletében. Válogassanak legalább 3000 Ft értékben iskolai termékeket, majd mutassák fel a Sulikártya szórólapot kollégáinknak, és mi biztosítjuk a kedvezményt! Diákoknak érvényes diákigazolvány felmutatása esetén is jár az akció*.

Éljenek kedvezményünkkel és készüljenek velünk a 2018/2019-es tanévre!

Termékeink között rendkívül széles táskaválasztékkal, új füzetkollekciókkal, rengeteg írószerrel, iskolai felszereléssel, és nem utolsósorban szakképzett kollégáink hasznos tanácsaival várjuk az érdeklődőket a Pátria szaküzletekben.

A Sulikártya kupon letölthető erről a linkről, illetve a Pátria Papír webshop oldaláról a letöltések menüpont alatt!

Kérjük tájékoztassák kollégáikat, diákjaikat, és a diákok szüleit aktuális kedvezményünkről.

 

További szép napot és kellemes vakációt kívánunk!

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott