A 3.a osztály a Tisza-tó kapujaként emlegetett Poroszlón töltötte az erdei iskola három napját. Ezen idő alatt gyarapodtak ismereteink és hasznos volt a kikapcsolódás minden perce is.  Többször csónakáztunk, mely lehetőséget biztosított a vadvízi világ megismerésére, a madárrezervátum megtekintésére, a vízi sétányon 2000 lépéssel ott sétálhattunk a Tisza-tó belsejében a rejtelmes vízi világ részeként, sajtot készítettünk egy helyi kézműves műhelyben.

Egy egész napot töltöttünk a Tisza-tavi Ökocentrum látogatóközpont és szabadidőparkjában. Szórakoztató, modern, interaktív szemlélettel ismerhettük meg a Tisza-völgy természeti kincseit, és az állandó és időszaki kiállítások mellett 3D-s mozi, játszószoba, kilátó torony tette változatossá programunkat és nem utolsó sorban Európa legnagyobb édesvizű akváriumrendszerében ismerkedhettünk a varázslatos víz alatti világgal.

Horváth Szilvia of.

A képeket készítette: Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott