A budapesti Hungexpo területén rendezték idén EUROSKILLS 2018 néven az európai szakmák legjobbjainak versenyét, amelyre 2018. 09. 26-án délelőtt ellátogathatott iskolánk 41 diákja és az őket kísérő 3 tanár.

Az Érdi Iparkamarának köszönhetően külön busz vitt és hozott bennünket Budajenő és a rendezvény helyszíne között. A hatalmas pavilonokban nemcsak a versenyzők küzdelmét követhettük nyomon testközelből, de saját ügyességüket is kipróbálhatták az arra vállalkozó diákok. Néhány fiú a nehézgépszerelők standján traktorkereket cserélt időre, mások virágcsokrot kötöttek, vagy megtervezhették saját divatkollekciójukat, esetleg virtuális szemüvegen keresztül tanulmányozhatták a benzin útját a jármű belsejében tankolás után. A több ezer látogató miatt hatalmas sorok alakultak ki a legkedveltebb helyszíneken, de, ha volt kitartása, végül minden diák megtapasztalhatta a neki fontos élményt.

Gulácsiné Kozma Sarolta

szervező tanár

 

  

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott