A Nemzetiségi Pedagógiai Oktatási Központ Nemzetiségi általános iskolák számára 1 napos továbbképzést szervezett iskolánkban.


A módszertani továbbképzést Zircher Zita tanító, mesterpedagógus szaktanácsadó tartotta. A szakmai továbbképzés témája a nyelvi órák színesítése játékokkal, játszva tanulással.
A bevezető gondolatok után részletes szemléltető gyakorlatokon keresztül sajátították el a résztvevők a játékos nyelvtanítás alappilléreit. A  továbbképzésen mintegy 26 pedagógus vett részt az ország minden tájáról. Az élménydús, tapasztalatokban gazdag továbbképzés végén az előadónő megosztotta a résztvevőkkel az általa évek óta sikeresen alkalmazott és bevált játékos pedagógiai szemléltető anyagokat.

 

   

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott