Február 22-én, pénteken ismét nagyszerűen szórakoztunk az iskolai farsangon. Rengeteg előkészület előzte meg a rendezvényt, ami meg is hozta gyümölcsét. Mint már évek óta hagyomány iskolánkban, az osztályok saját előadással készültek. Idén sem szűkölködtek ötletekben, találékonyságban, fergeteges produkciókban, melyek a következők voltak:

·       A 8.a és b osztály nyitó tánca- keringő

Betanította Kristály Szilvia

A fel- és levonuló zenét szerezte Orbán Álmos 8.a osztályos tanuló

·       Az 1. a osztály „Afrikai állatok-Zebrabál”

·       Az 1. b osztály „Felfedezők”

·       A 2. a osztály „ Lepkék kontra pillangók”

·       A 2. b osztály „Barbik és a fiúk”

·       A 3. osztály „Rókák tánca”

·       A 4. a osztály  „Boszorkánytánc”

·       A 4. b osztály „Rockerek”

·       A 7. osztály „Pénzemberek”

·       A 6. a osztály „Indiai tánc”

·       A 6. b osztály „Ki hordja a nadrágot”

·       Az 5. b osztály „Pizzafutárok”

·       Az 5. a osztály „Szinkronúszók”

 

Végül a 8. osztályosok még egyszer eltáncolták a keringőt. Aztán következett a ráadás produkció, melyet minden évben titok övez, mi is lesz az: a tanári tánc. Nagy sikere volt ismételten!

A délelőtti igen bővelkedő tombolahúzást este a ráadás követte, a felnőttek tombolája. Rengeteg nyeremény gyűlt össze, sok ajándék talált gazdára. Zárásként a gyerekeknek szóló diszkóban tombolhattak a tanulók 21 óráig, amit a 8. osztályosok szerveztek Kristóf bácsi támogatásával.

 

Köszönet a Szülőknek, Segítőknek, akik a díszítésben, a büfében és a tombola gazdagításában segítettek. Köszönet a Támogatóknak, Felajánlóknak, akik mosolyt varázsoltak az arcokra a várva várt tombolánál. Köszönet a felkészítő Pedagógusoknak áldozatos munkájukért. Köszönet mindazoknak, akik lehetővé tették, hogy egy ilyen színvonalas, gazdag rendezvény jöhetett létre mindannyiunk összefogásával.

 

Pappné Polacsek Orsolya

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott