Iskolánk az e-KRÉTA rendszert használja. Ezzel az elektronikus napló kínálta lehetőséggel élnek pedagógusaink, és élhetnek vele a szülők is. Az ide járó gyerekek szüleinek mostantól lehetősége nyílik elektronikus ügyintézésre. 

Köztük olyanokra, mint a beiratkozás, kiiratkozás, felmentés kérés, de akár olyan „mindennapos” ügyintézésre is, mint szülői igazolás vagy a személyes adatokban, elérhetőségekben történő változás. Azaz a szülőknek bizonyos ügyek elintézéséhez már nem szükségszerű bejönni az iskolába, hanem a kiosztott bővített gondviselői felhasználónév és jelszó segítségével az E-kréta felületre belépve és az e-Ügyintézés ikonra kattintva máris kiválaszthatja az elintézni kívánt ügyet.

Videós segítséget a rendszer használatához a Kréta Tudásbázisban találhat: https://tudasbazis.ekreta.hu/pages/viewpage.action?pageId=17760714

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott