2019.04.04-én az 5.a és 5.b osztályok ellátogattunk a budapesti Nemzeti Színházba és megnéztük Petőfi Sándor művét a János vitézt.

Első félévben sokáig foglalkoztunk irodalom órákon ezzel az  elbeszélő költeménnyel. Az előadás nagy élmény volt, és hosszú több , mint 3 órájában nagyon tetszett a zsiványtanya jelenet, és a tündérországos rész is. A színészek örömmel játszották szerepeiket. Még gyerekszínészek is voltak. A díszletek és ötletes megoldások, mint például a biciklire szerelt lovak nagyon érdekesek voltak. A zene és a tánc is nagyon egyedi volt. Nekem az egész előadás egy élmény volt, többször megnézném újra.

Mészáros Lili, Skapér Zsigmond 5.b osztályos tanulók

 

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott