- November 23-án ismét megköthették a családok és osztályok hagyományos adventi koszorúikat, melyeket azután Gábor atya szentelt meg az iskola udvarán.

- Adventi gyertyagyújtás: Advent második vasárnapján a Német Nemzetiségi Önkormányzat szervezésében megtartott ünnepségen az iskola énekkara és a 3. osztályos tanulók lépett fel egy dalcsokorral és egy verses összeállítással. A 6. b osztály német nyelvű betlehemmel lepte meg a közönséget.

- A Luca-napi vásáron finomabbnál-finomabb házi készítésű mézeskalácsokkal és süteményekkel támogatták a szülők az iskolát, melyet ezúton köszönünk!

- Ezúton szeretnénk megköszönni a Budajenői Önkormányzatnak és Budai István polgármester úrnak, hogy lehetővé tették, hogy a pedagógusok méltó körülmények között ünnepelhessenek!

Iskolai karácsony:

Koszorúkészítés: