Tisztelt Szülők!

Az iskola étkeztetését ellátó önkormányzati intézmény vezetőségétől azt a tájékoztatást kaptuk, hogy nagy számban vannak, akik még nem rendezték az étkezési tartozásaikat a korrigált csekken szereplő összegnek megfelelően.Ennek értelmében a következőkről kell tájékoztatnunk Önöket!

Aki december 18-ig nem rendezi a tartozását a korrigált csekken, vagy nem kér részletfizetési kedvezményt vagy Önkormányzati támogatást, akkor 2021 januárjától automatikusan lemondják az étkezési megrendelését. Ebben az esetben kérjük Önöket, hogy tájékoztassák a gyermeküket az étkezési lehetőség megszűnéséről, valamint gondoskodjanak a gyermekük napközbeni ellátásáról!

Köszönjük a közreműködésüket!

Iskolavezetés

Kelt.: Budajenő, 2020. 12. 10.

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály