A Bolyai csapatverseny mottója:
" Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben."

Az együttműködés sikerrel végződött a 2020/2021-es tanévben a Budajenői Általános Iskolában.
Az idei anyanyelvi és matematika csapatverseny az elmúlt évektől eltérően, online formában zajlott.
Anyanyelvből iskolánkban 10 lelkes csoport mérte össze tudását a megyében induló többi diákkal. A legjobban a 8.a osztály, Abigél nevű csapata szerepelt, 3. helyezést ért el. Tagjai: Kókai Mária Rita, Kováts Anna Zsófia, Orbán Ágota és Bartha Ábel.
Matematikából az alsó tagozat tanulói, azon belül is a 4.a osztály 7 diákja lett a legeredményesebb, 7. és 9. helyen végeztek. 7.helyezettek:Krausz Vilmos Ákos, Németh András Dániel,Vajer Barna Bendegúz, Vingelmann Márton, 9.-ek lettek: Fodor Mátyás,Heim Anna, Steiner Botond.
Szívből gratulálunk közös sikerükhöz!

Papp Katalin és Csereklyei Dánielné, felkészítő tanárok

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály