„A tudás szeretet nélkül sohasem hatol be a lét rejtett titkaiba.”

„A nevetés és a mosoly, kapuk és ajtók, melyeken át sok jó dolog be tud lopakodni egy emberbe.”

A Budajenői Általános Iskolában 2011. szeptember 1-től tanítok fizikát és kémiát, majd egy évvel később már informatikát is.

21 éve tanítom a Budajenői óvodásokat, iskolásokat a magyar néptánc, népi játékok ápolására, szeretetére.

Nagy Tímea Mónika vagyok. November óta dolgozom az Intézmény pszichológusaként, előtte Pedagógiai Szakszolgálatnál szakértői bizottsági tevékenységet láttam el, pszichológus munkakörben.

1999 óta vagyok tanító. Végzettségem szerint tanító, magyar irodalom és nyelvtan műveltségi területtel.

May Erika vagyok, szakvizsgázott testnevelés-gyógytestnevelés szakos pedagógus.

2020 szeptembere óta dolgozom a Budajenői Általános Iskolában fejlesztő pedagógusként.

„…ismerhetem az összes titkokat és mind a tudományokat, hitemmel elmozdíthatom a hegyeket, ha szeretet nincs bennem, mit sem érek” (1Kor13,2)

Kedves Szülők!

Pappné Polacsek Orsolya, a gyerekeknek Orsi néni vagyok, és már lassan 5. éve tanítok az iskolában németet.

0 fő tanuló