Azaz: Jöttem, láttam, győztem. (Idézhetnénk a nagy Római Birodalom imperátorát, Julius Caesart…)

A Nemzeti Összetartozás napján, június 4-én Székesfehérváron került sor a nagy Kárpát-medencei rajzverseny gálaműsorára és kiállítással egybekötött díjátadójára.
1595 pályamű érkezett be a rajzpályázatra, határainkon belülről és kívülről.
Diákjaink a 12. alkalommal meghirdetett rajzi megmérettetésen idén is „simán” besöpörtek HÉT előkelő díjat.
Korosztályuk kategóriáinak megfelelően:
Timár Vivien (5.a) Kárpát-medencei különdíjas,
Magyar Nóra (5.a) Aranyceruza-díjas (sajnos hirtelen lebetegedése miatt nem jöhetett el a díjátadóra),
Nagy Hunor Attila (7.a) Bronzceruza-díjas,
László Liza (7.a) és Nagy Botond Árpád (8. osztály) Aranyceruza-díjasok,
Rack András és Sebestyén Zoltán (8.osztáy) pedig Ezüstceruza-díjasok lettek.
(Az idei három nyolcadikosunk nem először győztek: Rack Andris, Nagy Boti és Sebestyén Zoli már a tavaly is nyertesei voltak ugyanennek a versenynek, és idén sikerült megismételniük a tavalyi bravúrt.
Gratulálunk minnyájuknak: a kitüntetetteknek és a többi résztvevőnek is. Iskolánkból idén huszonhatan vettek részt az idei megmérettetésen, erős rostáláson mentek át, mindannyian a minőségi alkotásra hajtottak.

Büszkék lehetünk rájuk!
Büszke vagyok rájuk!