Kommandós mellény, lézerfegyver, villogó piros és zöld lézerfény, célpontok, sötét labirintus, fémhordók, tank, homokzsákok! Ugye izgalmasan hangzik? A 6. a osztály piros és zöld csapata próbálhatta ki ügyességét lézerharcban az erre speciálisan kialakított pályán. Ebben a játékban korlátlan számú töltényed és életed van. A körök végén az egyéni- és a csapatteljesítmény is kiértékelésre kerül számítógép által. Egy lőlapon láthatod kit milyen százalékban találtál el, és téged milyen arányban lőttek le.

“Mindenkinek bátran merem ajánlani ezt az izgalmas lézerharcot. Nálunk mindenkinek tetszett! A pálya kialakításához sokat hozzátesz a füst, a hangeffektek. Szoros versenyeket játszottunk a két csapattal.”
(Timár Vivien 6. a osztály)