BUDAJENŐI ÁLTALÁNOS ISKOLA

A Budajenői Általános Iskola tanulói az elmúlt évekhez hasonlóan idén is nagyon sok versenyen indultak, de talán ilyen sokan még országos döntőbe nem jutottak közülük.

A  <19 Szabadfogású számítógép versenyen Pataki Nándor  7. osztályos tanuló lego animációjával a tíz díjazott alkotó közé került.

A XVII. Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjében Toronyi András 6. b osztályos tanuló képviseli iskolánkat.

Dallos Anna 5. a osztály: A nemzetiségi német szavalóverseny májusi döntőjén vesz részt Budapesten.

A Lilavegyész kémiaverseny 2. fordulójába jutott Kovács Ágnes 8. osztályos tanuló.

A Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny területi fordulóján Orbán Janka 5. b osztályos tanuló VI. helyezést ért el.

Orbán Janka 5. b osztály: A Bendegúz Nyelvész verseny megyei 1. helyezettjeként Szegeden, az országos döntőn képviseli iskolánkat.

Imre Botond 6.b osztály: a VII. Robotprogramozó Országos Csapatverseny döntőjében bizonyíthat Kecskeméten.

A Jedlik Ányos Országos Matematika/Fizika Verseny nyíregyházi döntőjébe jutottak:

Bartha Ábel 3. a osztály

Gacsal Hunor 3. a osztály

Toronyi Barnabás 3. b osztály

Sebestyén József 4. osztály

Sebestyén Pál 6. b osztály

Toronyi András 6. b osztály

Gratulálunk a gyerekeknek, és kívánjuk, hogy szép helyezésekkel térjenek haza a versenyekről!

A versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak is gratulálunk!

Budajenői Általános Iskola - OM 032444
webmester