BUDAJENŐI ÁLTALÁNOS ISKOLA

Versenyeredmények

Matekguru 2014

programok kép Nagy büszkeséggel töltött el, hogy osztályom négy tanulója Simon Borbála, Lévay Dénes, Sebestyén Pál, Toronyi András III. helyezést értek el a Kárpát-medencei Matematika Csapatversenyen . Köszönöm szépen Sebestyén Géza tanár úrnak a felkészítést, és egyben gratulálok a csapatnak!
Blaskó Szilvia osztályfőnök

Siker a Jedlik Ányos Országos Fizikaversenyen!

programok kép Iskolánk tanulói nagyon szép eredményt értek el a Jedlik Ányos Fizikaverseny nyíregyházi döntőjén:
programok kép Csibi Orsolya (5. osztály) 6. díjas, Varga Eszter (6. osztály) 3. díjas lett és egy hatalmas bronzéremmel térhetett haza.
programok kép Tanárukat , Gulácsiné Kozma Saroltát –figyelembe véve Budakesziről és Budapestről érkező tanítványai eredményét is - „A legeredményesebb felkészítő tanár” különdíjjal, és „ II. díjas pedagógus” oklevéllel jutalmazták.
Mindannyiuknak gratulálunk!

Tudásbajnokság eredményhirdetés

eredményeink kép  eredményeink kép  eredményeink kép

Tanulmányi verseny

A NYELVÉSZ ORSZÁGOS ANYANYELVI TANULMÁNYI VERSENY megyei fordulójában 20. helyezést ért el BÁRÁNY RÉKA 3.b osztályos tanuló.
Gratulálunk!

Tanulmányi verseny

A BENDEGÚZ Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Versenyének Pest megyei döntőjébe jutottak:
1. BREZINA GERGŐ 3.o. - matematikából
2. KELEMEN DAMJÁN 3.o. - matematikából és környezetismeretből
3. LÉVAY AMBRUS 1.o. - matematikából
4. LÉVAY DÉNES 4.o. - matematikából
5. LÉVAY VINCE 5.o. - történelemből
GRATULÁLUNK NEKIK!

Területi vers- és prózamondó verseny (Páty, 2014. március 29.)

eredményeink kép  eredményeink kép  eredményeink kép

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2014. február 21.

A Zrínyi Ilona Matematikaversenyre ebben a tanévben 13 diák nevezett iskolánkból . A legjobb eredménnyel – 91 pont - Sebestyén József 2. osztályos tanuló büszkélkedhet. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Csibi Orsolya 5. osztályos tanuló is, ő 90 pontot szerzett. Iskolánk tanulói közül a harmadik helyen Csereklyei Anna 7. osztályos tanuló végzett 88 ponttal. Gratulálunk a versenyzőknek!

Német Nemzetiségi Vers- és Prózamondó verseny, 2014. február 20.

2014. február 20-án részt vettünk Zsámbékon, a Német Nemzetiségi Vers- és Prózamondó versenyen. 6 diák képviselte az iskolánkat, közülük Papp Levente, 7. osztályos tanuló ért el harmadik helyezést vers kategóriában, Johann Wolfgang von Goethe: Meeresstille c. művével. Büszkék voltunk diákjainkra és köszönjük a felkészítést Dalottiné Bágyoni Szabó Zsuzsannának.

Budajenői Általános Iskola - OM 032444
webmester