Tájékoztatlak benneteket, hogy 2020. 03. 16-tól, hétfőtől megszerveztük a digitális oktatási rend menetét és módját. Az oktatási-nevelési munka a Google Classroom (Tanterem) informatikai felületen fog működni.
Ennek érdekében a következő kötelező lépéseket kérjük végrehajtani:

1. A tanulók számára gmail.com fiókot kell létrehozni, ha még nincs.
2. Az osztályfőnök által megadott kurzuskódokkal lépjen be minden tanuló az osztályához tartozó tantárgyi kurzusokba. Határidő: március 17-e kedd.
3. A fejlesztés, az etika, a hittan kurzusokat csak azok a diákok vegyék fel, akiket érint.
4. 2020. március 18-a szerdától jelennek meg kurzusonként az aktuális feladatok.
5.A további teendőkről a gyerekek innen tájékozódhatnak.

Az osztályfőnökök tájékoztató levelében megtalálhatóak a kurzusok kódjai, amivel regisztrálnia kell a tanulónak, alsó tagozaton a szülő segítségével.
Március 17-én, kedden, a kialakult helyzet miatt zöldnap (tanítás nélküli munkanap) lesz április 15-e helyett.
Fontos, hogy amennyiben a tanuló kurzusregisztrációja kedden nem valósul meg, ennek hiányára a szaktanár írásban figyelmezteti a szülőket az e-Krétán keresztül.
Köszönjük a támogatást és az együttműködést!

Budajenő, 2020. március 16.

Rainer Ferencné

Segítség a Google tanterem használatához: