1999 óta vagyok tanító. Végzettségem szerint tanító, magyar irodalom és nyelvtan műveltségi területtel.

„…a gyermekeknek két dolgot kell adnunk: gyökereket és szárnyakat.” (Goethe)

A tanítóképző főiskola elvégzése után Pátyon kezdtem pályafutásom.

2008 óta tanítok a Budajenői Általános Iskolában.

„Mindaddig, amíg a tudattalan tudatossá nem válik, a tudatalatti fogja irányítani az életed, és te sorsnak fogod hívni.” Carl Gustav Jung

2008 óta élek Telkiben férjemmel és két 12 és 14 éves fiammal.

Az ELTE-n végeztem német nyelvtanári szakon. A Budajenői Általános Iskolában 2016. szeptember 1-től tanítok.

A Budajenői Általános Iskolában 2011. szeptember 1-től tanítok fizikát és kémiát, majd egy évvel később már informatikát is.

György Andrea vagyok.2011 óta tanítok a Budajenő Általános Iskolában.

„A tudás szeretet nélkül sohasem hatol be a lét rejtett titkaiba.”

Hudák Istvánné, Ági néni biológia és földrajz szakos tanár vagyok.

Kóródi Kristófnak hívnak, 41 éves vagyok, három gyermek büszke apukája. Családommal Zsámbékon élek, de már több, mint 10 éve Budajenőn dolgozom: történelmet és etikát tanítok.

„A nevetés és a mosoly, kapuk és ajtók, melyeken át sok jó dolog be tud lopakodni egy emberbe.”

2011 óta tanítok a Budajenői Általános Iskolában.

„ Aki a zenét szereti, soha nem lehet igazán boldogtalan” Franz Schubert

Lukács Zsuzsanna tanító-fejlesztőpedagógus vagyok. Perbálon élek férjemmel és 3 gyermekemmel.

May Erika vagyok, szakvizsgázott testnevelés-gyógytestnevelés szakos pedagógus.

„A tudás boldogít, már annak megszerzése, birtoklása és továbbadása is.”
Oláh Attila

Nagy Tímea Mónika vagyok. 2020 novembere óta dolgozom az Intézmény pszichológusaként, előtte Pedagógiai Szakszolgálatnál szakértői bizottsági tevékenységet láttam el, pszichológus munkakörben.

2020 szeptembere óta dolgozom a Budajenői Általános Iskolában fejlesztő pedagógusként.

„…ismerhetem az összes titkokat és mind a tudományokat, hitemmel elmozdíthatom a hegyeket, ha szeretet nincs bennem, mit sem érek” (1Kor13,2)

Papp Katalin vagyok: magyar nyelv és irodalom, történelem, mozgókép- és médiakultúra szakos tanár.

Kedves Szülők!

Pappné Polacsek Orsolya, a gyerekeknek Orsi néni vagyok, és már lassan 5. éve tanítok az iskolában németet.

Péter László, Herceghalomon élő nős, családos ember vagyok, szakmám szerint grafikus-, és iparművész.

2005-ben végeztem az ELTE-n testnevelő-, majd 2007-ben a TF-en gyógytestnevelő szakon.

- Mi leszel ha nagy leszel? - hangzik a jól ismert kérdés.
- Régész vagy csillagász, de ha egyik sem, akkor kutató.

Sinkai Márta vagyok, 7 éve tanítok a Budajenői Általános Iskolában.