Idén 20. alkalommal rendezték meg a térségben már nagy hagyománnyal rendelkező „Zsámbéki-medence kis matematikusa” területi verseny döntőjét.

A magyar költészet napját Magyarországon 1964 óta április 11-én, József Attila születésnapján ünneplik.

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia matekÁSZ verseny vármegyei fordulójára hat tanuló jutott tovább, mindannyian nagyon szépen szerepeltek.

Március 6-án lezajlott a Német nemzetiségi szavalóverseny kistérségi fordulója Budakeszin a WUDI Suliban.

Február 26-án lezajlott a Német nemzetiségi szavalóverseny iskolai fordulója a Hagyományőrzők Házában.

Iskolánk tanulói minden évben szívesen indulnak tanulmányi versenyeken matematikából és magyarból is.

A Budajenői Általános Iskola 53 diákja 14 csapatban versenyzett idén a Természettudományi Csapatversenyen.

A 2022-23-as iskolaévben több rajzpályázaton is részt vettünk. Kárpát-medencei, országos és Zsámbék-medencei megmérettetéseken is több díjat arattak a tehetséges rajzolóink.

A 2022-23-as tanévben nem csak területi, megyei szinten szerepeltek sikeresen tanulóink a matematika versenyeken, hárman az országos döntőig is eljutottak, és ott is szép eredményt elérve képviselték iskolánkat.

A Herman Ottó Verseny országos döntőjében 4 tanulónk képviselhette iskolánkat!

A Jedlik Ányos Országos Matematika és Fizikaverseny minden évben szép sikereket hozott eddig iskolánk és diákjaink számára.

Az idei tanévben tehetséges diákjaink több kémiaversenyen indultak egyénileg és csapatban.

2023.05.29-én rendezték meg Pátyon a Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában a területi vers- és prózamondó versenyt.

A Bendegúz matekÁsz verseny vármegyei döntőjén 2 diákunk is nagyon szépen szerepelt.

2023. április 19-én hirdettük ki az iskolai vers- és prózamondó verseny eredményeit.

A XXVI. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 1. fordulójának eredményeit 2023. április 19-én hirdettük ki.