Kedves Szülők!

A koronavírussal összefüggő jogszabályoknak megfelelve, 2020. március 16-tól a Pedagógiai Szakszolgálatok logopédusai is online végzik munkájukat. Így a Budajenői Általános Iskola tanulói számára mi is ezt a formát tudjuk felajánlani.Kérjük az érintett gyermekek szüleit, hogy az online logopédiai ellátással kapcsolatos egyeztetések céljából vegyék fel a kapcsolatot Sturcz Attila logopédussal a következő e-mail címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Megértésüket köszönjük, jelentkezésüket szeretettel várjuk abban a reményben, hogy nem sokára vissza tudunk állni a személyesen vezetett logopédiai terápiákra.

Juhász Zsuzsanna – a PMPSZ Budakeszi Tagintézmény igazgatója

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály