Április 24-én egyedülálló és kivételes programban részesülhettek az Általános Iskola felsős diákjai:

a hosszú és gyümölcsöző partnerségre való tekintettel a Művészetek Palotájának előadói adtak nekik ajándékkoncertet az iskola tornatermében. A Perpetuum Jazz Band koncertje kísérletet tett az elmúlt 150 év könnyűzenei történetének áttekintésére a keringőtől a jazzen át egészen a funky-ig. Jól ismert és kevésbé ismert dallamok csendültek fel a zenetörténeti áttekintés során különböző stílusokban az énekesnő, egy elektromos gitár, egy basszusgitár és egy dob tolmácsolásában. A végén még a közönség is dalra fakadt. Rendhagyó énekórának is nagyszerű esemény, igazi élmény volt! akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=