Június 3-án, hétfőn a két első osztály immáron a 3. és egyben utolsó színházi előadására utazott Tatabányára.

Bérletünk 3. előadása A legcsinosabb óriás volt. Azonban ez az óriás nem hogy csinos nem volt, de annál inkább nagy és ügyetlen és ormótlan! Ám hamar kiderül, hogy a szíve is óriási, mert a saját részre megvásárolt szép ruháit, mind a szegény állatoknak adja. Hogy melyik ruhadarabot kinek? Kinek-kinek szüksége szerint!

Ez a kedves óriás az egész nézőteret az ujjai köré csavarta. Interaktív módon a gyerekek is részesei lettek a mesének, segítettek a jólelkű óriásnak, hogy jól tudjon segíteni az állatokon. A fergeteges előadás egy színpadbejárással zárult, ahol a gyerekek személyesen is megfoghatták a színdarab kellékeit, beszélhettek a legcsinosabb óriással.                                                                                                                 

Krizsák Zsóka

1.b osztályfőnök

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=