A két éve tartó hagyományt folytatva a 3. a és 7. a osztály közös kirándulással zárta a tanévet.

Budajenőn a László család meghívására a takaros tanyájukra sétáltunk, ahol a háziállatokkal ismerkedtünk, barátkoztunk. A lovak és a szamár mellett, a páva s a malacok is közkedveltek lettek. De az igazi sztár Pamacs kutya lett, aki boldogan sütkérezett a figyelemben, élvezte a gyerekek véget nem érő simogatását. A hetedikesek 10 állomásból álló akadályversenyt állítottak össze az alsósoknak. Az ügyességi, logikai és tudásalapú feladatok a tanyán lévő állatok köré csoportosultak (pl. Ki vagyok én?, közmondások, betűrejtvény, szókereső lóugrásban, puzzle stb.). A harmadikosok szorgalmasan gyűjtötték a pontokat, örömüket lelték a feladatokban. Azután a közös méta következett, ami idén a gyönyörű környezetben még élvezetesebb volt! A program részeként igazi vendégszeretetben részesültünk a házigazdák részéről: az ínycsiklandó sütemények az utolsó morzsáig elfogytak, a hideg limonádé is üdítően hatott ránk.
Hálás köszönetünket szeretnék kifejezni a vendéglátó szülőknek, László Lajosnak és László Bernadettnek a lehetőségért, az odaadó gondoskodásért, az élményteli délelőttért.

Marcsi néni és Kati néni, osztályfőnökök

 akadálymentes honlap

Ökoiskola logo


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály

div class=