Szeptember 22-én, pénteken a második és hatodik osztályosok együttesen ellátogattak a Budakeszi Vadasparkba. Indulás előtt azonban rendkívüli természetismeret órán vett részt a két osztály.

Különleges volt ez azért, mert a hatodik osztályos gyerekek tartották az órát, kiselőadásokkal, az általuk készített tablókkal mutatták be a  vadasparkot, illetve az ott élő állatokat. Nagyon értékes előadást tartott Csuti Áron, Fél Dani és Skapér Zsóka.

A vadasparkba érve már az időjárás is vidámabb arcát mutatta, még a nap is kisütött. A gyerekek nagyon élvezték, hogy egészen közelről megfigyelhették az állatokat, simogathatták őket, illetve természetesen készültek közös fotók is.
Azt gondolom, hogy  kellemes, igen tartalmas napot töltöttünk el az állatok közeli birodalmában.