Iskolánkban most rendhagyó volt a karácsony. Sok ember tett tanúbizonyságot leleményességéről, segítőkészségéről, emberségéről, türelméről. Így az ünnepek közeledtével ezek az erények amúgy is fontosabbá válnak. De ha az élet úgy diktálja - most pedig ez a műsor alkalmával be is igazolódott -  alkalmazkodni kell az adott helyzethez, és át kell írni a forgatókönyvet.

Hogy teljen az idő, ráhangolódtunk a gyerekekkel az ünnepre. Közösen énekeltünk, verset mondtunk, majd a sorrendet megfordítva következett a hatodikosok ünnepi verses összeállítása, és éneklése. Végül a 2. a osztály igényes, szemet és lelket gyönyörködtető betlehemezése zárta a műsort. A gyerekek sokat készültek erre a fellépésre, a gyönyörű díszletek pedig még emelkedettebbé tették a műsor fényét és hangulatát.

Kívánom, hogy mindenkinek öröm és szeretet legyen a szívében, és a Karácsony áldott és békés legyen mindannyiunk otthonában!

Pappné Polacsek Orsolya

német munkaközösség-vezető