Még a téli szünet előtt azok a tanulók, akiknek kiemelkedő a magatartása és a szorgalma, aktívan és rendszeresen részt vesznek az iskola életében, jutalomként egy délelőtti program keretében ellátogathattak Zsámbékra a Ziegler ostyagyárba.

Ziegler Judit, a gyár egyik tulajdonosa vezetett mindet körbe a termelői és a gépgyár üzemeibenen. A diákok megkóstolhatták az épp készülő finomabbnál-finomabb termékeket. Az ő történetük példaértékű lehet a diákok számára, hogy egy ötletből szorgalom, akarat, kitartás és befektetett energia segítségével tényleg fel lehet építeni egy világhírű és sikeres vállalkozást.

A következő félévben még két alkalommal lesz lehetőségük más, eredményeikben kimagasló tanulóknak a programon való részvételre.

Merjünk nagyot álmodni, de tegyünk is érte, hogy az álmunk valóra válhasson!

Pappné Polacsek Orsolya

szervező tanár