Hasonlóan az elmúlt évhez idén is ellátogattunk a Nyelvparádéra. A rendezvénynek a Millenáris adott helyet immáron 19. alkalommal.

Bátran kérdezhettünk és hasznos információkkal szolgáltak  magyar és külföldi nyelviskolák, nyelvvizsgaközpontok, nyelvkönyvkiadók és –forgalmazók,

szoftverfejlesztők és –kiadók, külföldi képviseletek, egyéb nyelvtanulással és nyelvoktatással kapcsolatos cégek. Tesztelhettük nyelvtudásunkat, kipróbálhattuk magunkat egy próba nyelvvizsgán is.

A beszerzett anyagok, prospektusok alapján könnyebben tudunk döntést hozni, milyen nyelveket lehet a középiskolákban választani, hol lehet nyelvvizsgát tenni és milyen lehetőségek vannak a külföldi nyelvtanulásra.

Minden pályaválasztás előtt álló diáknak érdemes egyszer ellátogatni erre a programra!

Általános Iskola Budajenő, 7-8. osztály