Az idén meghirdetett Országos Tűzmegelőzési Bizottság -Tűzoltósági katasztrófavédelmi bizottságának rajzpályázatára tíz diákunk alkotásaival jelentkeztünk.

Demmiány Júlia 6.b osztályos tanulónk - Modern Szent Flórián, a tűzoltók szentje akcióban, című festményével - első helyezést ért el a megyei versenyen.

A díjátadóval egybekötött kiállításmegnyitóra 2019. május 17-én pénteken, az Ecseri Rábai Miklós Művelődési Házban (2233 Ecser, Bajcsy-Zsilinszky u. 3.) került sor. A megnyitón és a díjátadáson Juli a szüleivel sajnos nem tudott részt venni, így az Oklevelét-Emléklapját és az őt megillető ajándékokat utólagosan juttatták el hozzá.

Képünk az iskola folyosóján készült, kitüntetett alkotó diákunk mögött látható alkotásának reprodukciója is. E festményével vesz részt a meghirdetett országos rajzversenyen is. Sok sikert kívánunk Julinak, nagyon büszkék vagyunk rá.

P. L. felkészítő rajztanár