A Jedlik Ányos Országos Matematika/Fizika Verseny nyíregyházi döntőjében Bartha Zsombor 4. b osztályos tanulónk megismételte tavalyi eredményét, és bronzérmet szerzett.

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

A 21. századi oktatás egyik fontos feladata, hogy fejlessze a gyerekek önálló gondolkodását, segítse őket a nyomtatott és digitális források felkutatásában, az információk értelmezésében, és következtetések levonásában. Ez a verseny a tudományos ismeretterjesztésre, és tudományos kutatásra készít fel azzal, hogy lehetőséget ad a 3.-8. osztályos diákoknak egy írásos pályamunka elkészítésére saját maguk által választott témából, majd ennek ismertetésére 10 perces prezentáció keretében. A Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája idei felhívására 30 tanulónk jelentkezett, és örömünkre 5 pályamunka bejutott a százhalombattai regionális fordulóba. A rangos zsűri értékelése alapján négy diákunk két témával az országos döntőben versenyzett tovább, ahol kiváló eredményt ért el. Három versenyzőnk pedig, szintén két témával, 3. díjat kapott a regionális fordulón. Hatalmas munka állt minden pályamunka mögött, a diákok sokat tanultak belőle, és fejlődött előadói képességük is. Köszönjük az őket támogató szüleiknek és gratulálunk felkészítő tanáruknak, Gulácsiné Kozma Saroltának!

Binó Emese-Venczel Sára 3.o

A szénkukac születése

Regionális forduló      3. díj

Kováts Anna Zsófia 6.a

Kedvenc állatom: a ló

Regionális forduló      3. díj

Forgó Márton
Hamar Zétény
Magyari Zoltán 5.b

A vulkánok

Országos döntő           6. díj

Kókai Mária 6.a

Az 1930-40-es évek nagyapám emlékeinek tükrében

Országos döntő           4. díj

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő gyerek
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály