Tartalmas 2 napot tudhatunk magunk mögött, ahol a felhőtlen szórakozás, és az együttlét volt a cél! A második napon átcsónakáztunk Szobra fagyizni, majd komppal visszamentünk sátrainkhoz, és a szülőkhöz, akik az aznapi ebéddel kedveskedtek nekünk.

A felejthetetlen percekért köszönetet mondok páromnak, a szülők sokaságának és a gyerekeknek! Ez a "dunai sátrazás" számomra méltó zárása és búcsúja volt ennek a felejthetetlen 4 évnek, melyet ezzel a kiváló kis gyermeksereggel tölthettem. Negyedik év végére igazi kis "család" lettünk hátunk mögött sok munkával, örömmel és bánattal, játékkal és tudással, jókedvvel és szeretettel! 

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő gyerek
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály