Február 18-án, a már hagyományos Suliklub keretein belül az alsó tagozatos diákok a Hagyományőrzők Házában a Semmelweis Egyetemen működő Budapesti Orvostanhallgatók Egyesületének előadásában még többet tudhattak meg arról, hogyan is táplálkozzunk, éljünk egészségesen.

A gyerekek az előadó szinte minden kérdésére válaszoltak, olyan dolgokat is tudtak, amiket a legtöbb felnőtt sem tud.

Nem csak hallgattuk, hanem kóstoltuk is azt amiről az előadás szólt.Mind egy szálig elfogyott a madárbegy saláta, a retekcsíra, a friss spenót, és a többi finomság.

A frissen facsart gyümölcs-zöldséglé felismerés nehezebben ment, DE nem fogják elhinni mi volt az egyik kedvenc: a CÉKLÁS ital!! (Persze előbb itták, utána árultuk el mi volt benne.)

Reméljük, ezután tudatosabban, és egészségesebben fognak táplálkozni a gyerekek.

Lehet próbálkozni, kísérletezni, minél több zöldséget, gyümölcsöt kipróbálni!

Pappné Polacsek Orsolya és Marton Kriszta

Suliklub szervezők