Szeptember 6-án a 2.b osztállyal és néhány délutáni napköziben résztvevő tanulóval  elmentünk a Szent Mihály Kápolnában tartott előadásra. Meghallgattunk régi magyar népdalokat, balladákat koboz kísérettel, és Szent István intelmeit egy színész előadásában. 

Utána a kápolna mellett felállított Szent Koronában sétáltunk, ami  5 méter magas és 5 méter szélességű modell volt. A gyerekek még papírból koronát is hajtogathattak maguknak, és visszafelé már „megkoronázva” tették meg az iskolába vezető útjukat. Ebben a gyönyörű festői környezetben tölthettünk egy szép, tartalmas délutánt!

Dalosné Kovács Györgyi

 

 

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő gyerek
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály