Október 21-én hétfőn iskolánk első és második osztályos tanulói ellátogattak a MÜPA-ba, ahol részesei lehettek egy zenés cirkuszi produkciónak.  Mindez a Brass in the Five és Méhes Csaba mozgásművész előadásában valósult meg.

A rézfúvós hangszerek előadói a cirkusz világában gyakran szereplő bűvész, állatidomár, illuzionista, kötéltáncos, bohóc, táncos vagy éppen ló, tigris bőrébe bújva zenéltek, melyet a humoros előadásmód tett még élvezetesebbé. Méhes Csaba a pantomim nyelvén humorral és játékossággal fokozta az élményt, kellemes kikapcsolódást biztosítva kicsik és nagyok számára.

Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály