Hagyományainkhoz híven iskolánkban ebben a tanévben is a hetedik osztályos diákok készültek előadással az 1956-os forradalom, nemzeti ünnepünk méltó megünneplésére. A 7.b osztály ünnepi műsorának szövegkönyvét, zenéjét és a mozgást osztályfőnökük választotta és gyakorolta be a tanulókkal, a dekoráció Péter László kolléga keze munkáját dicséri.
A rendezésben, a mozgások kialakításában, valamint a dekorálásban segítséget nyújtott Papp Katalin igazgatóhelyettes. A műsor elkészítését a tantestület is segítette, több alkalommal biztosítottak lehetőséget a tanórákon történő gyakorlásra.
Osztályfőnökük jóváhagyásával és támogatásával a 7.b osztály tanulói maguk választhatták ki a szerepüket. Az előadásokra október 22-én, az iskola tanulói előtt, majd október 23-án a falu közössége előtt került sor.
A rengeteg próba, szülők, pedagógusok, gyermekek összefogása meghozta gyümölcsét, a közönség állva tapsolt október 23-án a tornateremben, polgármester úr pedig külön megdicsérte az osztályt.

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály