Az idén már hatodszor hirdette meg a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács, az ÁGOTA Alapítvány és a Szeged-Csanádi Egyházmegye Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató a „Válts egy csokit mosolyra” adománygyűjtő akcióját.

Az állami gondoskodásban élő és veszélyeztetett fiatalok számára gyűjtött iskolánk játékot, csokoládét és készített belőlük ajándékcsomagokat. Mindenkit az a nemes szándék vezérelt, hogy karácsonykor még a családjukat nélkülözni kényszerülő gyerekek se maradjanak ajándék nélkül. A kis elsősök is nagy örömmel és lelkesedéssel válogatták ki saját játékaik közül azokat, melyektől képesek megválni, és amelyek másoknak még örömet szerezhetnek. Csillogó szemekkel hozták szépen becsomagolt meglepetéseiket, és a csokoládékat. Így ők is megtapasztalták, hogy adni legalább olyan jó. mint kapni.

Horváth Szilvia

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály