Január utolsó napján, bár az idő szomorkás volt, mi mégis ellátogattunk a Fővárosi Állat- és Növénykertbe. A belépőnk nagy részét a hátizsákból kandikáló kis plüssmacik állták.

Az időjárás miatt csak kevesen voltak ezen a fantasztikus programon, ezért mi szinte mindenütt az első sorból figyelhettük az állatok farsangját. A jegesmedve pár külön a mi kedvünkért akrobatikus mutatványokkal szórakoztatták a park látogatóit. Testközelből nézhettük a szunyókáló tigrist, az arapapagáj-etetést és a kis kenguru is mellettünk ugrált le a lépcsőn reggelizni. Sok új élménnyel gazdagodtunk és kíváncsian várjuk, hogy a barnamedve jól jósolta-e meg a tavasz beköszöntét.

2.a

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály