Február 12-én az egész iskola részt vett a Tejszív programon.


Elősör kiselőadást tartottak a tej elemeiről és fontosságáról. Megmutatták, hogy hogyan készültek a különböző tejtermékek. Ezután interaktív játékban is részt vehettünk. Állomásokon kellett teljesítenünk a feladatokat. Ahol jól tudtuk a válaszokat, ott pecsétet is kaptunk. Volt tehénfejés, terepasztal, virtuális valóság és még sok más.
Részemről nagyon érdekes és tanulságos volt ez a program, remélem, hogy legközelebb is lesz ilyen kalandban részünk. A berendezés nagyon tetszett, így szinte egy tehénfarmon érezhettem magam. A legfontosabb, hogy „van itthon tej” és abból igyunk sokat!

Mészáros Lili 6/b. oszt.

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály