Segítünk, hogy a tanulás könnyebb és szórakoztatóbb legyen!
Folyamatosan bővülő oldalunkon olyan feladatokat teszünk közzé, amelyek segítségével bárki játékos módon tanulhat.

A Magyar Nemzeti Múzeum múzeumpedagógusai és múzeumandragógusai a hiteles tudásra és a múzeum gyűjteményére épülő játékokat készítenek, hogy megkönnyítsék az otthoni tanulással töltött időt.

Az alábbi oldalon megtalálja ezeket a játékokat, téma szerint, korosztályi ajánlással. Az oldal folyamatosan bővül. A játékok egy-egy videóhoz, képhez, műtárgyhoz, múzeumi leíráshoz kötődnek, így úgy érezheti, mintha a múzeumba látogatna. Jó szórakozást és szobában töltött múzeumlátogatást kívánunk!

NONSTOP NEMZETI MÚZEUM | SEGÍTSÉG ONLINE OKTATÁSHOZ

Az oldalt folyamatosan bővítjük!

Továbbra is ajánljuk az MNM YouTube csatornáját, amelyen látható videókhoz már több játék készült, és a múzeum szakmai blogját.