Az idei tanévben is újabb diákjaink tettek német nyelvből sikeres szóbeli nyelvvizsgát!

Három éve lett intézményünk akkreditált DSD I (Deutsches Sprachdiplom - erste Stufe) vizsgahely, lehetővé téve végzős diákjaink számára életük egyik legnagyobb, igazi megmérettetését. Kiváló prezentációkat tartottak és magabiztosan kommunikáltak a mindennapi élethez tartozó témakörökben. Az idei szóbeli vizsgán az ezen a szinten megszerezhető legmagasabb, B1-es fokozatot érték el tanulóink, reméljük, az írásbeli eredmények is hasonlóak lesznek!

Angyal Jázmin
Engler Hanna
Sárdi Tamás
Virág Zsófia
Yürekli Ádám

8. osztályos tanulók


Gratulálunk! Büszkék vagyunk tanulóinkra!


Köszönjük Fazekas Mónika tanárnő lelkiismeretes, eredményes felkészítő munkáját, ebben a nem mindennapi helyzetben.

Iskolavezetés

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály