A 2019/2020-as tanévben, a Körösök Menti Levelező Versenyen Sugár Barna a Budajenői Általános Iskola 2. b osztályos tanulója hozta el az első díjat, negyedik helyezett lett Benedicty András 4. osztályos tanuló, aki 2. helyezettként jutott be a döntőbe.


A három fordulóból álló matematika versenyen gondolkodtató feladatokat kellett megoldaniuk a vállalkozó diákoknak. Az első három helyen végzett tanulónak májusban egy utolsó megmérettetésen kellet rész vennie, ahol nemcsak a hibátlan megoldások számítottak, hanem a gyorsaság is.
Gratulálunk Barnának és Andrisnak!

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály