A Diákolimpiai versenyrendszerben az alsós tanulók legjelentősebb iskolák közötti sportos versenye. Évek óta sikeresen veszünk részt ezekben a játékos megmérettetésekben, mert nem az elért helyezés a lényeg, hanem a 8-10 éves kisgyerekek lelkesedése, hozzáállása, sikerélménye.

A tavalyi évben még Törökbálinton tudtunk játszani, de a mostani helyzet miatt nem volt biztos, hogy a versenyt megrendezik!?
Természetesen a csapatot megszerveztük, a szabályok szerinti 10 fiú és 10 leány részvételével és lelkesen gyakoroltuk a játékos feladatokat, vártuk az üzenetet, hogy mikor mehetünk a versenyre.
De az üzenet nem érkezett, ezért egy házi rendezésű versenyt szerveztünk, meghívtuk a résztvevők tanuló társait, hogy egy jó hangulatú versenyben mutassák be miért ők a legügyesebbek, a leggyorsabbak és a bonyolult feladatokat a legjobban végrehajtók. A csapat tagjai osztályok szerint:
4.A
Krausz Vilmos Ákos, Nagy Hunor Attila, Hamar Léda Júlia, Engler Anna, Brezina Anna, Kókai Anna Margit
4. B
Vermes Zalán Zoltán